Po przeszło dwuletniej przerwie w Wasze ręce oddaję piąty odcinek powieści "Test Drive Limited", zatytułowany "Giuliet".

Trudno jest mi się wytłumaczyć z tak długiej nieobecności i braku publikacji. Chęć pisania dla Was (i siebie samego), Drodzy Czytelnicy, tego motoryzacyjnego harlekina jest we mnie wciąż silna, lecz praca na etacie, studia i życie prywatne nie pozostawiają wiele sił, a przede wszystkim - czasu.

Nie mogę zagwarantować ani nawet obiecać regularnego ukazywania się kolejnych odcinków "TDL" - krótki urlop pozwolił mi na dokończenie i publikację "Giuliet", co dalej - nie wiem. Z całą pewnością chcę jednak serię ukończyć - rysopis do niej jest od dawna gotowy.

Co więcej... wciąż tkwi we mnie wizja kolejnej serii, domykającej losy Mateusza, zapowiedzianej po zakończeniu "Za Zakrętem", a częściowo ukazanej w opowiadaniu "Powrót". Czy dorosłość pozwoli na spełnianie młodzieńczych marzeń i dalszą grafomanię - pojęcia nie mam.

Nie przedłużając - jeśli ktokolwiek jeszcze stronę "ZZ" odwiedza, pamięta losy Mateusza i jego perypetie jako kandydata na Kierowcę Testowego Porsche w Lipsku - zapraszam do lektury:

"Giuliet"