W Wasze ręce, drodzy Czytelnicy, oddaję odcinek szósty "Test Drive Limited", zatytułowany "Drobna różnica?".

To jednak nie jedyna nowość w Projekcie.

W ciągu najbliższych miesięcy zmieni się nieco rytm publikacji opowiadań na stronie.

Seria "Za Zakrętem" nie zestarzała się najpiękniej. Bardzo razi mnie fatalny poziom literacki opowiadań, zwłaszcza w Sezonie Pierwszym. Co więcej, przez lata znaleźliście wiele błędów logicznych i technicznych (że wspomnę tu tylko sześciobiegową skrzynię w Hondzie Civic Jacka, czy pasek rozrządu w Sierrze Mateusza).
Z tego względu, opowiadania zostaną gruntownie odświeżone, poprawione, a w wielu przypadkach - rozbudowane o dodatkowe wątki i szczegóły, których lata temu z różnych względów zabrakło.

Dlaczego mówię o rytmie publikacji? Od teraz, każdy kolejny odcinek "Test Drive Limited" poprzedzony będzie kilkoma odcinkami odświeżonego "Za Zakrętem". Jako że taki "lifting" jest znacznie mniej czasochłonny, powinno pozwolić mi to (pomimo pracy zawodowej i studiów) na dość regularną publikację nowych treści na stronie. Ideałem, do którego chcę dążyć, jest minimum jeden odcinek "ZZ" tygodniowo.

Proces twórczy w przypadku "TDL" nie jest już niestety tak łatwy, jak było to "za czasów" "ZZ". Mam nadzieję, że znacznie niższe tempo publikacji nowych odcinków rekompensuje Wam chociaż ich poziom. Liczę, że odświeżone odcinki "ZZ" pozwolą Wam na odświeżenie sobie i ponowne "wsiąknięcie" w świat śląskiego touge, a mnie na zebranie sił i inspiracji do kolejnych części "Test Drive Limited".

Z góry przepraszam za ewentualne "niekompatybilności" realiów lub wydarzeń (choć jeśli już, to będą one raczej drobne) pomiędzy "starymi" a "odświeżonymi" odcinkami "Za Zakrętem". Są one niestety często nieuniknione.

Na koniec mogę dodać, że ruszają prace nad jeszcze jednym projektem osadzonym w realiach "Za Zakrętem" - tym razem nie do końca literackim ;) Oczywiście nie omieszkam podzielić sie z Wami informacjami na ten temat, gdy tylko będzie się czym... pochwalić. :)

Zachęcam do śledzenia Projektu "Za Zakrętem" na Facebooku!