30.11.10 - Niespodzianka! Przed Wami Pierwszy Odcinek Pierwszego Sezonu "Za Zakrętem" w zupełnie nowej, zReEdytowanej wersji. Zgodnie z zapowiedzią, rozpocząłem proces systematycznego nadawania szlifów nieprzystającemu do reszty Opowiadania Sezonowi Pierwszemu. Od dziś, w miarę regularnie (może nawet w tempie jednego na tydzień) ukazywać się będą Reedycje Odcinków Pierwszego Sezonu - poprawione zostaną nie tylko błędy i styl, prawdopodobnie możecie się również spodziewać niewielkich bonusów w postaci drobnych wątków pobocznych czy wyjaśnień pewnych wydarzeń.
Odcinki po Reedycji można rozpoznać po tym, że w menu, za ich tytułem, widnieje znaczek [R].
Co do Odcinka, więcej słów chyba nie potrzeba. Pragnę jeszcze nadmienić, że poświęcamy z Deluxo każdą wolną chwilę, by przygotować dla Was pełne udźwiękowienie SIII.
Inne nowości? Wkrótce...


{youtube}kdVRxD3oFvM{/youtube}

 

20.11.10 - premiera ostatniego, finałowego Odcinka Projektu "Za Zakrętem", Odcinka Sezonu Trzeciego, o tytule - "Za Zakrętem".
Cóż mogę powiedzieć... historia dobiegła końca. Ale to bynajmniej wcale nie oznacza... końca:

1. To, co możecie obejrzeć na górze tej strony, chyba dość dobrze oddaje plany, związane z rozwojem Projektu "Za Zakrętem".

Tak - mogę to wreszcie oficjalnie stwierdzić - na podstawie "Za Zakrętem" tworzony jest serial animowany. Geniusz grafiki 3D, ozzy, przygotowuje dla Was (w sumie, Nas) prawdziwe widowisko.
Przewidywana data premiery pierwszego Odcinka (a po nim będą już regularnie wychodzić następne): Marzec 2011
Powiem tyle - plany są WIELKIE - a ten gość zna się na tym trudnym rzemiośle jak nikt inny. Dalsza dyskusja o Serialu "Za Zakrętem" - na Forum ZZ.

2. Rozwój Forum - już jutro (lub nawet jeszcze dziś) czeka Was wysyp spoilerów, ankiet, dyskusji i "zdradzania faktów" dotyczących Trzech Sezonów "Za Zakrętem". Niebawem pojawią się Rangi, Forum będzie modyfikowane... nie planuję jego upadku. Wręcz przeciwnie...

3. Masowa promocja Projektu na Forach i Portalach Motoryzacyjnych - czas pokazać "ZZ" szerszej publice. Wasza pomoc będzie w tej kwestii nieodzowna... szczegóły - już niebawem na Forum.

4. W ciągu najbliższego miesiąca, na Stronie pojawią się DWIE SERIE OPOWIADAŃ, powiązanych w większym lub mniejszym stopniu z "Za Zakrętem", autorstwa Fanów i Czytelników "Za Zakrętem", których Nicków jednakże na razie nie zdradzę. Dość powiedzieć, że znam już kilka Odcinków, i wierzcie mi - szykuje się prawdziwa motoryzacyjna uczta...

5. Pełne udźwiękowienie Sezonu Trzeciego pojawi się w ciągu najbliższego tygodnia - dwóch, natomiast Odcinków Specjalnych jest planowane do końca bieżącego roku. Robimy z wirtuozem i moim dobrym przyjacielem, Deluxo, naprawdę DOBRĄ robotę w tym kierunku...

6. Tego zaś...

... nie skomentuję...

... do czasu...

 

 


7. Odcinki "Za Zakrętem: Sezon Pierwszy: REEDYCJA" - odświeżenie, ugładzenie i rozszerzenie Sezonu Pierwszego "ZZ" - wychodzić będą regularnie, co tydzień. Ogłaszane będą, jak wcześniej, na Waszych Forach i Portalach. Pierwszy Odcinek planowany jest już na przyszłą niedzielę, 28.11.10.
Warto czekać - doświadczenie nabyte przez wszystkie Trzy Sezony postaram się wykorzystać w maksymalnym stopniu, by "Sezon Pierwszy" dorównał jakością SII i SIII...

Jak więc sami widzicie - Projekt "Za Zakrętem" nie upadnie.
Nie planuję tego.
Teraz - zapraszam do Ostatniego Odcinka.
Zapraszam na Forum.

Zapraszam... Za Zakrętem... :)

 

14.11.10 - OGROMNE zmiany na stronie... z samą stroną włącznie. Gdy czytacie te słowa, jesteście już najprawdopodobniej na Nowej Stronie i Forum "Za Zakrętem". Jakie są powody tych przenosin? Cóż... co najmniej kilka:

1. Irytujące reklamy, wynikające z adresu zazakretem.rox.pl - do wyboru było wykupienie nowej domeny lub hostingu. Uznałem, że hosting przyda nam się znacznie bardziej;

2. Awaria bazy danych Starego Forum "ZZ" - niestety, darmowa baza danych na db4free.net poszła do krainy wiecznego lag'a... i w związku z tym, straciliśmy posty i tematy sprzed ostatnich kilku tygodni. Doszedłem do wniosku, że nie warto "pakować się" w darmowe, niepewne bazy danych - a lepiej wykupić płatny hosting. Co też i uczyniłem.

3. Niepewne losy samego serwera strony "ZZ" - nigdy nie znałem dnia ani godziny, gdy życzliwie udostępniające mi go moje stare Gimnazjum zechce po prostu skasować "nieużywany katalog". A tak... jesteśmy na swoim. I przy okazji znacznie szybciej wszystko działa.

4. Kwestia wygody użytkowania - Joomla i zintegrowane z nią forum Agora daje O WIELE większe możliwości

5. Perspektywa rozwoju Projektu "Za Zakrętem"... o której na razie zamilczę. Do czasu... ^^

Tak więc - miłej zabawy z Nową Strona i Forum. Odwaliliśmy z Deluxo kawał dobrej roboty, przenosząc wszystkie Odcinki, Encyklopedię, dodając (Deluxo) spisy piosenek z Sezonów I i II, a także portując do Joomla'i Galerię (zapraszam - znajdziecie w niej nowe zdjęcia!). Jak widzicie, mamy też nowe "playerki" w Odcinkach - i co najważniejsze - gdy czytacie Odcinek, i docieracie do następnej muzyczki... po prostu klikacie Play. Poprzednia sama się spauzuje - takiego rozwiązania szukałem od dawien dawna...
Strona i Forum nie są jeszcze kompletne - brakuje grafiki, szlifów wymaga design, działy i rangi Forum, a sama strona potrzebuje nowych Logo i szaty graficznej. Wszystko to będzie w miarę możliwości w ciągu najbliższych dni/tygodni systematycznie poprawiane i wdrażane.

 

No i pytanie dla większości chyba najważniejsze - premiera Finałowego, Trzynastego Odcinka "Za Zakrętem". Odcinek jest kompletny w około 1/3, może nawet 2/3 - i jego premierę planuję na najbliższy weekend, 19-21 Listopada. Oczywiście zostaniecie o Premierze poinformowani ASAP.

To, co Wam pokrótce przedstawiłem, nie jest nawet w drobnym procencie listą czekających Was niespodzianek, spoilerów i atrakcji. Możecie być jednak pewni - Projekt "Za Zakrętem" tak szybko nie odejdzie w niepamięć. :)

A teraz... miłej zabawy na:

www.zazakretem.vot.pl 

22.10.10 - Odcinek Dwunasty Sezonu Trzeciego - "Na Zakręcie" - PRZEDOSTATNI ODCINEK "ZA ZAKRĘTEM" - do Waszej dyspozycji. Co mogę powiedzieć? Ostateczne, finałowe zawiązanie akcji, rozwiązanie części wątków, przedostatni wyścig... Nie będę pisał więcej. Zapraszczam do czytania, mając nadzieję, że "Wielki Finał", czyli Odcinki Dwunasty i Trzynasty będą pasjonującą, satysfakcjonującą i intrygującą rozrywką...

03.09.10 - Odcinek Specjalny Sezonu Trzeciego - "Trzy Historie" - na stronie. Krótki, ledwie dziesięciostronnicowy Odcinek, jednak pod względem dopowiedzeń, wyjaśnień i ZAKOŃCZENIA losów jednego z głównych bohaterów, a także ostatecznego zawiązania akcji przed Finałem "Za Zakrętem" - ostatnimi dwoma Odcinkami Sezonu Trzeciego (12 i 13) - jest to niezwykle ważna lektura dla wszystkich, których "ZZ" interesuje. Mam nadzieję, że będziecie... zaskoczeni. Jednocześnie OFICJALNIE OGŁASZAM, że jest to OSTATNI ODCINEK SPECJALNY "Za Zakrętem" MOJEGO (czyli BelegU$'a) AUTORSTWA. A teraz... rozkoszujcie się trzecim od końca Odcinkiem "ZZ"...

24.09.10 - Odcinek Specjalny Sezonu Trzeciego - "Unleashed" - na stronie. Jest to coś innego, niż dotychczas - praktycznie brak tu wyścigów, mnóstwo za to filozofowania i rozpusty - dlatego też NIE POLECAM go osobom, których alkohol, używki i seks rażą i irytują. Mimo tego, gdy już ostrzegłem - zapraszam do czytania. Ostatnia rzecz - Odcinek NIE PRZEDSTAWIA autentycznych wydarzeń, a wszelkie zachowania, kontakty i myśli są FIKCJĄ LITERACKĄ i NIE MUSZĄ MIEĆ POKRYCIA W RZECZYWISTOŚCI.

09.09.10 - Odcinek Jedenasty Sezonu Trzeciego - "Fools For Love" otrzymał właśnie kompletny Soundtrack. Jednoznaczne jest to z jego oficjalną premierą, więc... miłej zabawy :P

08.09.10 - Odcinek Jedenasty Sezonu Trzeciego - "Fools For Love" - na stronie. Moim (całkowicie osobistym) zdaniem, jest to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) Odcinek ZZ, a z całą pewnością najdłuższy (prawie 30 stron). Zapraszam do czytania, komentowania i oceniania, a także rozpoczęcia "dywagacji" na temat prawdopodobnego zakończenia ZZ. Przed nami/Wami - cztery Odcinki, przewidywany koniec Projektu "ZZ" - koniec października. Zapraszam do lektury.
UWAGA! Soundtrack, z powodów technicznych, pojawi się dopiero jutro - muzyka odgrywa w Odcinku BARDZO ważną rolę, dlatego polecam powstrzymać się od czytania - lub przeczytać jutro... ponownie, już z muzyką. :)

26.08.10 - Odcinek Dziesiąty Sezonu Trzeciego - "Priorytety" - na Stronie. Osobiście uważam, że nie jest on zadowalający, nie podoba mi się efekt końcowy, a także (jak na Sezon Trzeci) stosunkowa "krótkość". Jako że primo przynosi rozstrzygnięcie kolejnych losów bohaterów (poniekąd jest to początek końca fabuły ZZ) a także ostateczne zazębienia fabuły... przeczytać chyba trzeba. Anyway, miłej (nomen-omen) lektury.

20.08.10 - Odcinek Dziewiąty Sezonu Trzeciego - "Maniery" - na Stronie. Zapraszam do czytania, mam nadzieję, że choć nie jest zbytnio porywający, to stanowi przynajmniej kawał solidnej lektury. Obiecuję, że końcówka Sezonu Trzeciego będzie w całości porywająca i zaskakująca...

 

13.08.10 - Odcinek Specjalny Sezonu Trzeciego - "Rewizyta" - na Stronie. Moim zdaniem, całkiem ciekawy. Miłej zabawy!

31.07.10 - Odcinek Specjalny Sezonu Trzeciego - "Bez znaczenia" - na Stronie. Nie jest to zbytnio znaczący odcinek, nie stanowi też lektury bardzo wysokich lotów, choć osobiście podoba mi się druga jego część. Osoby bardziej wrażliwe na piękno, a także młodsze niż przysłowiowe 15 lat proszę o pominięcie co bardziej nieetycznych fragmentów pierwszej części Odcinka, za które poniekąd przepraszam... a teraz, miłej lektury.

24.07.10 - Odcinek Ósmy Sezonu Trzeciego - "Nothing Personal" - na Stronie. Moim skromnym zdaniem, całkiem niezły, jeśli nawet nie jeden z lepszych w SIII. Miłego czytania!
Jednocześnie potwierdzam - jestem na wakacjach (Łeba) ale jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem (tzn. uda mi się wgrać na serwer ZZ poprzez TC z pendrive'a w bibliotece miejskiej) to być może przez najbliższe dwa tygodnie ukażą się kolejne dwa odcinki - OS'y. (Plan "jeden odcinek na tydzień urlopu"). Ale o tym na razie lepiej milczeć, aby nie zapeszać...

11.07.10 - Odcinek Siódmy Sezonu Trzeciego - "Cena szczęścia" - na Stronie. Nie porywa, ale mam nadzieję, że choć trzyma poziom. Miłej zabawy!

06.07.10 - Odcinek Specjalny autorstwa Deluxo, pod tytułem "Początek końca" - do Waszej dyspozycji. Polecam i zapraszam do czytania...

04.07.10 - Odcinek Szósty Sezonu Trzeciego - "Punkt zwrotny?" - do Waszej dyspozycji.
Moim zdaniem - jeden z lepszych odcinków SIII jak do tej pory... ale to już oceńcie sami.

29.06.10 - Sezon Drugi "Za Zakrętem" został całkowicie udźwiękowiony, czyli otrzymał swój Soundtrack. Dziękujcie Deluxo (dobór utworów, kwestie techniczne, słowem - wszystko) i mi osobiście (wybór utworów + wrzucenie całości w kod strony). Miłej zabawy i czytania takiego "odnowionego" SII...

23.06.10 - Odcinek Piąty Sezonu Trzeciego - "Kwestia Turbo II" - na stronie.
Osobiście... podoba mi się. Miłego czytania...

12.06.10 - Odcinek Czwarty Sezonu Trzeciego - "Otrzeźwienie" - na stronie. Mam nadzieję, że zbierze nieco bardziej pozytywne opinie niż niezbyt udane trzy pierwsze odcinki SIII.
Anyway, miłego czytania...

06.06.10 - Odcinek Trzeci Sezonu Trzeciego - "Wyjście smoka" - na stronie. Miłego czytania, choć mnie osobiście nie zachwycił...

28.05.10 - aby ułatwić Wam, Czytelnikom, odbiór ZZ, na Stronie pojawił się poddział "Encyklopedie", gdzie znajdą się informacje dotyczące ważnych elementów ZZ - postaci, bohaterów itd. Na dzień dzisiejszy - "Samochody w ZZ", autorstwa Adriana (którego przy okazji proszę o kontakt - chyba straciłem Twój numer GG, a chciałem coś przedyskutować). Mam(y) nadzieję, że Encyklopedia przyda się, i będzie się rozwijać - obejmuje na razie większość aut z Sezonów I i II...

26.05.10 - Odcinek Drugi Sezonu Trzeciego - "Wybór" - do Waszej dyspozycji. Miłej zabawy...

16.05.10 - PREMIERA SEZONU TRZECIEGO! Odcinek Pierwszy Sezonu Trzeciego - "Wyścig zbrojeń" - na stronie! ZZ weszło w swój ostatni Sezon... Miłego czytania...

09.05.10 - primo - Odcinek Specjalny "One Day, One Room", będący łącznikiem między Sezonem Drugim i Trzecim, jest już do Waszej dyspozycji! Być może zakończy część spekulacji... i wywoła nowe. Tak czy inaczej - zapraszam do czytania!

Secundo - zdałem Państwowy Egzamin na Prawo Jazdy Kategorii B! Stres związany z pierwszym podejściem okazał się motywujący, i pomimo ciężkiej przeprawy - niebawem odbiorę wymarzony dokument i dołączę do grona kierowców. Tym samym, zaczynam intensywne starania o własne cztery kółka, a to wiąże się z z wydatkami. Jeśli więc jest wśród Was Czytelnik Dobrej Woli, chętny wspomóc Autora - czy to zleceniem na opowiadanie, chęcią zareklamowania się na stronie, czy po prostu drobnym datkiem - będę bił pokłony i wielbił nad niebiosa. Dane do kontaktu znajdują się w dziale "O Autorze" (GG: 4583723, Mail: suicunebelegus małpa gmail.com)

Tercjo - szykowana jest jeszcze jedna, SPORA niespodzianka - Forum Dyskusyjne i Trzeci Sezon nie są ostatnimi nowościami, które pojawią się w ZZ... ^^

21.04.10 - "Za Zakrętem" doczekało się własnego Forum Dyskusyjnego! Jak możecie zaobserwować, na górnej belce i w Menu pojawił się odnośnik do rzeczonego Forum. Zapraszam do rejestrowania się. Jednocześnie podkreślam, że Forum nie ma na celu konkurowania z żadnym z tych, na którym umieszczam informacje o ZZ, w tym o nowych odcinkach - kilku czytelników proponowało takowe Forum, a nadarzyła się okazja, to powstało. Informacje o nowych Odcinkach i wymiany poglądów nadal odbywać się będą na Waszych forach. Zachęcam jednakże do zarejestrowania się na Forum Za Zakrętem, i udzielania się również tam. Pojawiać się tam mogą Spoilery nowych odcinków, więc warto ^^

Druga sprawa - osobiście zmieniłem nieco Design strony, primo aby dopasować go nieco do wyglądu Forum, secundo - bo wielu z Was zgłaszało, że tło tekstu męczy oczy. Wypowiadajcie się, czy teraz Wam odpowiada, czy też jest jeszcze gorsze.

Trzecia - poprzedni Odcinek, 13, wywołał sporą burzę. Niebawem, w ciągu (jak Bóg da) tygodnia pojawi się Odcinek Specjalny, łączący Sezon Drugi z Trzecim, który może pewne sprawy wyjaśni... a teraz, miłej zabawy z Forum!

19.04.10 - Odcinek 13 Sezonu Drugiego, stanowiący jednocześnie jego zakończenie, noszący tytuł "Granica Możliwości II" - na stronie! Koniec sezonu drugiego stał się faktem. Gdy ochłoniecie już z emocji po drugim z trzech sezonów ZZ, gdy wszystkie spekulacje zostaną przemyślane zrozumcie, że potrzebuję teraz tygodnia - dwóch przerwy na ułożenie Rysopisu Sezonu III. W międzyczasie (choć nie obiecuję) opublikowany zostanie Odcinek Specjalny, "przejście" między Sezonem Drugim a Sezonem Trzecim. A teraz - miłego czytania!

11.04.10 - Odcinek Specjalny "Kwestia psychologiczna", który zajął pierwsze miejsce w Konkursie organizowanym przez Noizy Tribe, Ray's JDM i był sponsorowany przez drifters.pl - do Waszej dyspozycji. Miłego czytania...

10.04.10 - Odcinek 12 Sezonu II - "Zjednoczeni?" - na stronie. Jest to przedostatni odcinek Sezonu II. Na tle dzisiejszych wydarzeń publikuję go jednak bez entuzjazmu.
Pamięc poległym [*]. Mimo wszystko jednak - miłego czytania...

10.04.10 - w tym czarnym dniu dla Państwa Polskiego pragnę również wyrazić swój ból po utracie polskich elit politycznych i wojskowych...

06.04.10 - koniec bardzo długiej przerwy, spowodowanej powstawaniem pracy na konkurs Noizy Tribe i Ray's JDM, sponsorowanego przez drifters.pl. Przed Wami, moi drodzy, Odcinek 11 Sezonu II, zatytułowany "Promised". Do końca SII - dwa odcinki. Miłego czytania!

14.03.10 - wiedziony własną próżnością, dodałem rubrykę "O Autorze". ^^

13.03.10 - niespodzianka. Pierwszy z FanFic'ów, napisany przez Deluxo, znanego m.in. z forum Noizy Tribe, do przeczytania w Odcinkach Specjalnych. Miłej lektury - naprawdę warto!

11.03.10 - wybaczcie zwłokę, spowodowaną zawirowaniami w życiu naukowym, prywatnym i uczuciowym, a zwłaszcza brakiem tak ważnej w twórczości "weny". Odcinek 10 Sezonu II - "Va banque" - do Waszej dyspozycji. Moim zdaniem - nie tak dobry, jak być powinien...

28.02.10 - na osłodę końca ferii, Odcinek Specjalny Sezonu Drugiego - "Trip To Hell". Po raz kolejny macie okazję poczuć magię Nurburgringu, razem ze znanymi bohaterami, a także poznać prawdziwą tożsamość Mistrza...
Odcinka szukajcie w sekcji "Odcinki Specjalne".

20.02.10 - SURPRISE! - Odcinek Specjalny "Powrót do Piekła", będący niejako przybliżeniem postaci Norberta z serii "Trzeci" a także bohatera najbliższego OS'a Sezonu Drugiego "Trip To Hell" - toru Nurburgring Nordschlefie. Więcej informacji - w Odcinku. Miłej zabawy. ^^

20.02.10 - odcinek 9 Sezonu II - "Jedyne rozwiązanie?" - na stronie! Jest to ostatni odcinek przed Odcinkiem Specjalnym "Trip To Hell", który planuję opublikować jeszcze w ferie.
Co więcej, możecie spodziewać się małej "niespodzianki". Więcej nie zdradzę.
POSZUKUJĘ osoby, która zajęła by się przygotowaniem małej "encyklopedii", czegoś w stylu spisu postaci z krótkimi opisami "who is who", a także krótkich streszczeń wszystkich odcinków (ze Specjalnymi włącznie) w kolejności chronologicznej - coraz więcej czytelników zgłasza problemy z rozeznaniem się w kolejności (chodzi o Specjalne - kiedy który) i tym, kim np. u cholery jest Joasia... ^^
Kontakt: GG: 4583723

15.02.10 - być może niektórzy z Was zauważyli zniknięcie reklam Google AdSense. Doszedłem do wniosku, że gra jest niewarta świeczki, nie było z nich żadnych dochodów, a psuły moje odczucia estetyczne. Tak więc, jeśli ktoś chciałby wesprzeć autora, to proponuję przelew na konto lub auto na podjazd. ^^

15.02.10 - odcinek 8 Sezonu II - "Turbi Or Not Turbi?" - na stronie. Być może część z Was już zauważyła - zmienił się układ newsów. Te "najnowsze" znajdują się teraz, jak Bóg nakazał, na górze...

08 - 10.02.10 - sporo nowości, a przez ferie planowane jest jeszcze więcej. Dwie ważne dla Was, moi drodzy czytelnicy:
1. CAŁY SEZON PIERWSZY otrzymał SOUNDTRACK - jest to powrót idei z początków ZZ, wtedy przerwanej z powodów technicznych. Obecnie, dzięki wykorzystaniu Flash'a, muzyka jest szybka, czysta, sprawna i nie "zamula" strony. Ogromne brawa, ukłony, podziękowania należą się użytkownikowi Deluxo (znanemu szerzej społeczności z Noizy Tribe): to jemu zawdzięczacie dobór utworów (oczywiście, wespół ze mną, ale tylko w kwestii "zamysłu autorskiego", wyszukanie i przystosowanie pod ZZ playera, przygotowanie kodów, słowem: kawał ŚWIETNEJ roboty, za którą serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że muza przypadnie Wam do gustów...
2. Mniejszym, choć również ważnym elementem jest założenie Grupy Fanowskiej "Za Zakrętem" na Facebooku. Będą tam umieszczane informacje o nowych odcinkach, jest też forum przygotowane pod dyskusje. Gorąco zapraszam: GRUPA FANOWSKA ZZ
Jeśli zaś chcecie wiedzieć, kiedy można spodziewać się następnego odcinka, odpowiedź brzmi: niebawem. Work In Progress.

04.02.10 - Odcinek 7 Sezonu II - "Haj Definiszyn" - na stronie.

27.01.10 - Odcinek 6 Sezonu II - "Bez zahamowań" - na stronie.

21.01.10 - Odcinek 5 Sezonu II - "More than 220" - na stronie! ZZ wjeżdża na autostrady...

14.01.10 - Odcinek 4 Sezonu II - "Co potrafi MR?" - na stronie!

01.01.10 - Szcześliwego Nowego Roku, to po pierwsze. Po drugie - odcinek trzeci Sezonu Drugiego - "Rematch" - na stronie! Co więcej, Sezon Drugi otrzymuje nowe Logo - pięknie dziękuję za nie jednemu z fanów ZZ, Karolowi. :)

27.12.09 - Primo: WESOŁYCH ŚWIĄT! Secundo: Ostatnia część Odcinka Specjalnego "Boom Boom Japan" - część czwarta - NA STRONIE! Miłego czytania.

14.12.09 - część trzecia Odcinka Specjalnego "Boom Boom Japan" - na stronie. Jest to część przedostatnia.

04.12.09 - kolejna długa przerwa. Wybaczcie, ale w szkole jest diabelnie ciężko. ^^ Druga część Odcinka Specjalnego "Boom Boom Japan" - już na stronie. Miłego czytania :P

16.11.09 - BARDZO DŁUGA PRZERWA (Za którą gorąco przepraszam) nareszcie się kończy. Zaniedbałem ZZ z powodów prywatnych, ale mam nadzieję, że teraz odcinki będą wychodzić regularnie, raz na dwa tygodnie. Czeka na Was pierwsza część długiego Odcinka Specjalnego "Boom Boom Japan", rozgrywającego się w Japonii. Zapraszam do czytania!

20.09.09 - "Za Zakrętem" wraca po dłuższej przerwie. Odcinek Specjalny, będący wprowadzeniem do Sezonu Drugiego - "V-Kacje"-już w dziale "Odcinki Specjalne". A pierwsze odcinki Sezonu Drugiego - mam nadzieję, że już niebawem.

06.09.09 - Pierwsze zdjęcia w Galerii, a także nowy design strony. Bardziej pasuje do klimatu, IMHO...

03.09.09 - część 13 - "Granica Możliwości", a także Odcinek Specjalny "Kwestia Domówienia" - na serwerze. Zakończenie Sezonu Pierwszego stało się faktem...

30.08.09 - część 12 - "Status Quo Ends" - na serwerze.

29.08.09 - część 11 - "SYNCROnizacja" - na serwerze.

25.08.09 - część 10 - "Dawid i Goliat" - na serwerze.

24.08.09 - część 9 - "Preludium w rytmie H" - na serwerze.

19.08.09 - część 8 - "Kwestia turbo" - na serwerze. "Za Zakrętem" wraca po dłuższej przerwie...

24.07.09 - część 7 - "Imprecca!" - na serwerze. Z racji mojego wyjazdu na wakacje, następna część może ukazać się dopiero za 3 tygodnie. Proszę o wyrozumiałość.

18.07.09 - część 6 - "Dwa Pasy Wściekłości" - już na serwerze.

17.07.09 - zamieszczona zostaje część 5 - "Miłość i Zaskoczenie".

15.07.09 - zamieszczona zostaje część czwarta serii - "Gdyby Bóg był zwolennikiem przedniego napędu...", a także powstajelicznik odwiedzin na stronie głównej - to takie małe pod linkiem do autora szablonu.

14.07.09 - strona jest wstępnie gotowa. Coś już tu działa, opowiadania są (IMHO) czytelne,a działy przewidziane w planach założone. Nowością w stosunku do bloga jest muzyka - gdy autor uznał, że dany kawałek pasuje do sytuacji, pojawia się taki mały szary playerek (jak go nie ma, to polecamQuick Time 'a). Muzyka nie każdemu przypasuje (sam autor jest fanem metalu, ale klimat nocnych wyścigów lepiej chyba odda soundtrack z serialu Initial D. Oprócz tego na pewno kilka innych kawałków różnych gatunków), więc można zadecydować - włączać/nie włączać. Pauza też istnieje.

Błędy proszę zgłaszać na GG - 4583723. N'Joy...

13.07.09 - zostaje założona ta strona. Mało co tu działa poprawnie, bo zanim uda mi się przestawić ze zwykłego, prostego i łatwego HTML na to cholerne XHTML z CSS i Javą minie troche czasu. Może nawet więcej, niż trochę. Więc nie krytykować designu, tylko czytać. Dziękuję.