Witajcie ponownie!

W Wasze ręce oddaje gruntownie odświeżony pierwszy odcinek "Za Zakrętem" - "Pilot".

Obowiązki nie pozwalają mi poświęcać "ZZ" choćby ułamka czasu, który poświęcić bym mu chciał. Optymistyczne założenie publikacji minimum jednego odcinka tygodniowo spaliło na panewce - koniecznych zmian w "ZZ", w stosunku do dostępnego czasu, jest zwyczajnie zbyt wiele ;)

Bardzo Was proszę o "feedback" - czy to na Grupie Fanowskiej na Facebooku czy też przez moduł Disqus na stronie - jak Wam się odświeżony odcinek podoba. Wszelkie sugestie zmian stylu (dłuższe/krótsze opisy, język, mniejsza lub większa ilość szczegółów technicznych, mniej lub więcej wyjaśniania zagadnień motoryzacyjnych) są bardzo oczekiwane :)

Staram się również lepiej dostosowywać do akcji ścieżkę dźwiękową - z perspektywy czasu kilka kawałków "zestarzało się" bardziej od innych.

Jednocześnie zachęcam - jeśli czytanie "ZZ" sprawia Wam frajdę, uważacie je za godny uwagi projekt - udostępnijcie stronę na FB, wstawkę o nowym odcinku - napiszcie parę dobrych słów na ulubionym forum motoryzacyjnym - czy też zwyczajnie skomentujcie post czy odcinek ;) Będzie mi niezwykle miło. :)

A teraz - zapraszam do lektury!

"Pilot"